IS GROUP

Płyny do chłodnic


COOL LUBE G12 jest płynem na bazie glikolu etylenowego zapewniającym ochronę systemów chłodzenia zarówno latem jak i zimą. Dzięki odpowiednio dobranemu pakietowi dodatków ma zastosowanie w układach chłodzenia silników Long Life wszystkich marek samochodów. Dedykowany do układów chłodzenia silników z grupy VW.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

ANTIFREEZE COOL LUBE -35 st C jest płynem do chłodnic na bazie glikolu etylenowego zapewniającym ochronę systemów chłodzenia zarówno latem jak i zimą. Dzięki odpowiednio dobranemu pakietowi dodatków chroni aluminiowe części chłodnic i inne metalowe komponenty oraz uszczelki i części gumowe. Zapobiega pienieniu i utrzymuje układ w czystości. Może być stosowany do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz maszyn budowlanych, oraz wszędzie tam gdzie zalecany jest płyn chłodniczy tego typu.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


ANTIFREEZE COOL LUBE Concentrat jest koncentratem płynu do chłodnic na bazie glikolu monoetylenowego zapewniającym ochronę systemów chłodzenia zarówno latem jak i zimą. Dzięki odpowiednio dobranemu pakietowi dodatków chroni aluminiowe części chłodnic i inne metalowe komponenty oraz uszczelki i części gumowe. Zapobiega pienieniu i utrzymuje układ w czystości. Zalecane stężenie eksploatacyjne 1:1 z wodą destylowaną.